منوی اصلی

سایتهای مهم

 

سایت های مرتبط

اوقات شرعیتقویم فارسی

 
شنبه
1399
اسفند
9
 

حاضرین در سایت

ما 42 مهمان آنلاین داریم
امروز کلمه "عشایر "دزسیاستگذاریهای کشور ظهور وثبوت پیداکرده است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
دوشنبه, 01 آبان 1396 ساعت 06:18

رئيس سازمان امور عشایر گفت: زماني بكار بردن كلمه عشاير در ادبيات كشور آرزو بود اما امروز به وضوح كلمه عشاير در برنامه ها و سياستگذاري هاي كشور ظهور و ثبوت پيدا كرده است...

 

 

به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان امور عشاير ايران، كرمعلي قندالي در مراسم توديع و معارفه مدیران سابق و جدید امور عشایر تهران با بيان اين مطلب اظهارداشت: در برنامه پنجم توسعه كشور تنها یک مورد کلمه عشایر بكار برده شده بود اما امروز شاهد هستيم در برنام ششم  توسعه در 17 مورد كلمه عشاير آورده شده است و در بسياري از احكام به جامعه عشايري كشور نيز پرداخته مي شود.

 

وي با تاكيد بر اينكه توانمند سازي تشكل هاي عشايري موضوع بسیار مهمي است که بايد در اينخصوص هر چه در توان داريم انجام دهيم، افزود: امروز در دنیا تشکل ها نبض بازار را به دست گرفته اند و دولت فقط سیاستگذاری می کند.

 

قندالي با تقدير از زحمات سيروس نصيري، مدير سابق امور عشاير تهران بيان داشت: آقاي نصيري از مدیران موفق امور عشایر کشور بودند كه از سال 87  نزديك به حدود يك دهه بيشترين ارتباط را با امور عشاير استان تهران داشته است كه انشالله بتوانيم از ظرفيت ها و توانمندي هاي ايشان استفاده بكنيم.

 

رئيس سازمان امور عشاير ادامه داد: آقاي هاتف مميزي هم كه از مجموعه امور عشاير تهران است، حداقل 20سال را از نزديك در خدمت عشاير تهران بوده و از تجربه و شناخت كافي برخوردار است و انتظارمان اين است كه تحولي در ارائه خدمات به عشاير استان ايجاد نمايد.

 

گفتني است، اين مراسم با حضور رئيس سازمان جهاد كشاورزي استان تهران، جمعي از مديران ستادي سازمان امور عشاير، كاركنان امور عشاير استان تهران و نمايندگان تشكل هاي عشايري اين استان برگزار شد و در پايان از زحمات و خدمات سيروس نصيري، مدير سابق امور عشاير استان تهران تقدير و طي حكمي از سوي رئيس سازمان امور عشاير، هاتف مميزي به عنوان مدير جديد امور عشاير استان منصوب و معرفي شد.

 

روابط عمومي و امور بين الملل سازمان امور عشاير ضمن قدرداني از سيروس نصيري در حدود يك دهه خدمت رساني به جامعه عشاير استان تهران، انتصاب شايسته هاتف مميزي را به ايشان تيريك عرض نموده و براي ايشان و همكاران پر تلاششان در امور عشاير استان تهران توفيق روزافزون در خدمت رساني هر چه بيشتر به جامعه مولد و سخت كوش عشايري تهران را از خداوند متعال مسئلت مي نمايد.

 

 

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 30 آبان 1396 ساعت 05:37
 

جستجو

ملاقات حضوری با مدیر کل

ملاقات حضوری با مدیر کل روزهای دوشنبه هر هفته در وقت اداری امکانپذیر می باشد

نکته ها

عشایر ذخایر انقلابند.امام خمینی (ره)
آیا می دانید؟ بيمه دام، عشاير را از خطرات زير آسوده خاطر می كند
تلف شدن دام در اثر خشكسالی، حمله وحوش، سيل و تگرگ، سرما و يخ زدگی، صاعقه وزلزله
حوادث حمل و نقل و تصادفات جاده ای زمان كوچ، آتش سوزی غير عمدی، مارگزيدگی و هارگزيدگی، پرت شدن دام از كوه

بخشنامه های بیمه اجتماعی

خدمات الکترونیکی


سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان

سامانه اینترنتی کاریابی آنلاین

سامانه پاسخگویی اینترنتی مسئولین

رزرو اینترنتی هتل

خرید اینترنتی بلیت اتوبوس

خرید اینترنتی بلیت قطار

پرداخت الکترونیکی قبوض

رهگیری مرسولات پستی

پرداخت الکترونیکی قبوض جریمه

خرید و فروش اینترنتی خودرو

نظر سنجی

نظر شما در مورد عملکرد اداره کل امور عشایر استان کرمان