منوی اصلی

سایتهای مهم

 

سایت های مرتبط

اوقات شرعیتقویم فارسی

 
شنبه
1400
فروردین
28
 

حاضرین در سایت

ما 24 مهمان آنلاین داریم
5میلیارد تومان تسهیلات به عشایر آسیب دیده اززلزله پرداخت می شود مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
شنبه, 27 آبان 1396 ساعت 05:425 ميليارد تومان تسهيلات به عشاير آسيب ديده از زلزه پرداخت مي شود

 

 

رئيس سازمان امور عشاير ايران از اختصاص ۵ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قيمت به عشایر آسیب دیده از زمین لرزه غرب کشور خبر داد...

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، کرمعلی قندالي در گردهمایی ادارات عمران و امور زیربنایی امور عشاير استان های کشور در چابهار، ضمن عرض تسليت جان باختن تعداد زیادی از هموطنان و عشاير در حادثه دلخراش زلزله در غرب كشور، اظهار داشت: ۵ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قيمت برای آسیب دیدگان عشایری زمین لرزه غرب کشور پرداخت و علوفه مورد نياز دام هاي آنان نيز تامين مي شود.

 

وی این واقعه را تذکری دانست برای همه کسانی که به نوعی در ساخت و ساز سهیم هستند تا با حساسیت بیشتری نسبت به ساخت و ساز مسکن مقاوم اقدام كنند.

 

قندالي با تاكيد بر استفاده از تکنیک ها و تکنولوزی هاي روز در پروژه هاي عمراني، افزود: مسئولین عمران عشایری و همه کسانی که در سیستم عشایری خدمت می کنند بايد نسبت به توجه بیشتر به استحکام و پایداری، کیفیت مطلوب پروژه ها، بهره وری از منابع و نوع واگذاری پروژه ها به بهره برداران برای بهتر اجرا شدن پروژه هاي عمراني در مناطق عشایری اهتمام جدي داشته باشند.

 

رئیس سازمان امور عشایر ايران گفت: استفاده از انرژی های پاک درمناطق عشایری کشور آغازشده و باهماهنگی هایی که با دستگاه های دست اندرکار داریم تاپنج سال آینده 60 تا 70 هزار نفردرمناطق عشایری ازانرژی های پاک بهرهمند می شود.

 

وی اظهار يادآور شد: طی سال گذشته تعداد 1300پروزه ملی و استانی در مناطق عشایری کشور اجرا شده است.

 

قندالی با بيان اينكه قانون برنامه ششم توسعه  فرصتی بزرگ برای جامعه عشایری کشور است، افزود: سهیم بودن عشایر در بخشی از مالیات بر ارزش افزوده نويدبخش افق روشنی برای عشایر است و مبلغ اعتباری بیش از 300 میلیارد تومان از اين محل عاید عشایر براي اجرای پروژه و خدمات در مناطق عشایری مي شود که باید با مدیریت و برنامه ریزی صحیح بنحو مطلوبی از اين فرصت استفاده كرد.

 

رئيس سازمان امور عشاير ايران بيان داشت: با توجه به اختصاص 210 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروزه های سال 96 در مناطق عشایری،   نقش ادارات عمران در طراحی، نظارت، اجرا و کنترل نهایی پروژه ها را حساس و موثر عنوان کرد و نگاه تیزبین و متعهد و فعال مسولان و کارشناسان را در انجام پروژه های عشایری خواستار شد.

 

وي عنوان كرد: برای اجرای بهتر پروژه ها باید از شیو ه های سنتی و قدیمی فاصله گرفت و از تکنیک ها و تکنولوژی های جدید برای کیفیت مطلوب پروژه ها در مناطق عشایری بهره برد.

 

گردهمایی و دوره آموزشي "پیمان و نظارت کارگاهی روسای ادارات عمران و امور زیربنایی امور عشایر کشور  23 و 24 آبان در چابهار برگزار شد. رئيس سازمان امور عشاير در روز دوم سفر خود به سيستان و بلوچستان از مناطق عشایری و پروزه های عمراني عشايري شهرستان کنارک بازدید و مشکلات عشایر منطقه را مورد بررسی قرار داد.

 

 

جستجو

ملاقات حضوری با مدیر کل

ملاقات حضوری با مدیر کل روزهای دوشنبه هر هفته در وقت اداری امکانپذیر می باشد

نکته ها

عشایر ذخایر انقلابند.امام خمینی (ره)
آیا می دانید؟ بيمه دام، عشاير را از خطرات زير آسوده خاطر می كند
تلف شدن دام در اثر خشكسالی، حمله وحوش، سيل و تگرگ، سرما و يخ زدگی، صاعقه وزلزله
حوادث حمل و نقل و تصادفات جاده ای زمان كوچ، آتش سوزی غير عمدی، مارگزيدگی و هارگزيدگی، پرت شدن دام از كوه

بخشنامه های بیمه اجتماعی

خدمات الکترونیکی


سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان

سامانه اینترنتی کاریابی آنلاین

سامانه پاسخگویی اینترنتی مسئولین

رزرو اینترنتی هتل

خرید اینترنتی بلیت اتوبوس

خرید اینترنتی بلیت قطار

پرداخت الکترونیکی قبوض

رهگیری مرسولات پستی

پرداخت الکترونیکی قبوض جریمه

خرید و فروش اینترنتی خودرو

نظر سنجی

نظر شما در مورد عملکرد اداره کل امور عشایر استان کرمان