منوی اصلی

سایتهای مهم

 

سایت های مرتبط

اوقات شرعیتقویم فارسی

 
جمعه
1399
اسفند
15
 

حاضرین در سایت

ما 26 مهمان آنلاین داریم
صندوق های بازنشستگی به جای ادغام تجمیع میشوند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
شنبه, 23 اسفند 1393 ساعت 05:35

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای افزایش بهره‌وری و انجام فعالیت‌های مولد اقتصادی، چهار صندوق بازنشستگی فولاد، تأمین اجتماعی، عشایر و بازنشستگی کشوری به لحاظ سهامداری به جای ادغام فیزیکی تجمیع خواهند شد...

 

 

به گزارش پایگاه روابط عمومی سازمان امور عشایر ایران به نقل از خبرگزاری ها، علی ربیعی در جریان دومین همایش جهت‌گیری‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که با رویکرد اقتصاد مقاومتی برگزار شد به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.

 

ربیعی با اشاره به اینکه صندوق‌های بازنشستگی تأمین اجتماعی، عشایر و روستاییان و فولاد برای افزایش بهره‌وری به لحاظ سهامداری ادغام خواهند شد، گفت: برای توسعه فعالیت‌ها و انجام اقدامات مولد اقتصادی این صندوق‌ها نه به لحاظ فیزیکی بلکه به لحاظ سهامداری ادغام شده و یک هلدینگ مشترک میان آنها ایجاد خواهد شد.

 

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر اینکه نسبت منابع و مصارف این صندوق‌ها با مخاطره مواجه شده است، گفت: هم اکنون استخدام‌های دولتی کاهش یافته و خروجی‌ها افزایش داشته است و صندوق‌ها با چالش‌هایی مواجه شده اند.

 

وی با بیان اینکه طبق وعده رئیس‌جمهور موضوع صندوق‌ها در اولویت اول برنامه ششم توسعه‌ کشور خواهد بود، گفت: این صندوق‌ها همانند دیگر مسائل مهم کشور در اولویت اقدامات اقتصادی خواهند بود و قطعا حمایت خواهند شد.

 

ربیعی گفت: بنا نداریم صندوق‌های چهارگانه (بازنشستگی کشوری، تأمین اجتماعی، بازنشستگی فولاد و روستاییان و عشایر) با بخش خصوصی وارد رقابت شود بلکه با برنامه‌ریزی‌های انجام شده فعالیت‌های سودآوری در راستای حمایت از قشر زحمتکش کارگر و بازنشسته خواهد بود.

 

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: این صندوق‌ها به عنوان موتور محرکه رشد اقتصادی خواهند بود و یکی از استراتژی‌های مهم افزایش دخالت شرکای اجتماعی در صندوق‌ها است.

 

ربیعی همچنین با اشاره به اینکه توزیع سبدهای کالایی طبق وعده داده شده به طور منظم انجام می‌شود، اظهار داشت: شخصا به 2 مرکز توزیع سبد کالا مراجعه کردم و از این جهت مشکلی وجود ندارد.

آخرین بروز رسانی در شنبه, 23 اسفند 1393 ساعت 05:48
 

جستجو

ملاقات حضوری با مدیر کل

ملاقات حضوری با مدیر کل روزهای دوشنبه هر هفته در وقت اداری امکانپذیر می باشد

نکته ها

عشایر ذخایر انقلابند.امام خمینی (ره)
آیا می دانید؟ بيمه دام، عشاير را از خطرات زير آسوده خاطر می كند
تلف شدن دام در اثر خشكسالی، حمله وحوش، سيل و تگرگ، سرما و يخ زدگی، صاعقه وزلزله
حوادث حمل و نقل و تصادفات جاده ای زمان كوچ، آتش سوزی غير عمدی، مارگزيدگی و هارگزيدگی، پرت شدن دام از كوه

بخشنامه های بیمه اجتماعی

خدمات الکترونیکی


سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان

سامانه اینترنتی کاریابی آنلاین

سامانه پاسخگویی اینترنتی مسئولین

رزرو اینترنتی هتل

خرید اینترنتی بلیت اتوبوس

خرید اینترنتی بلیت قطار

پرداخت الکترونیکی قبوض

رهگیری مرسولات پستی

پرداخت الکترونیکی قبوض جریمه

خرید و فروش اینترنتی خودرو

نظر سنجی

نظر شما در مورد عملکرد اداره کل امور عشایر استان کرمان