منوی اصلی

سایتهای مهم

 

سایت های مرتبط

اوقات شرعیتقویم فارسی

 
دوشنبه
1399
اسفند
18
 

حاضرین در سایت

ما 26 مهمان آنلاین داریم
امضاتفاهم نامه همکاری بین استانداری کرمان وصندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستائیان وعشایر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
پنجشنبه, 07 خرداد 1394 ساعت 04:22

نشست مشترک مدیر عامل محترم صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با رزم حسینی استاندار کرمان و پور ابراهیمی نماینده مردم شهرستانهای کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ، در محل استانداری کرمان برگزار شد...


این نشست  با حضور محمدرضا پور ابراهیمی(نماینده مردم شهرستان کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی )، رزم حسینی استاندار محترم کرمان، سلطانی زاده ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت،  سیف الهی شهردار کرمان، امینی معاون امور بانکها، شیخ اسدی مدیرکل اقتصادی و دارایی، سنجری مدیر گروه سرمایه گذاری استانداری کرمان و سعیدی مدیر کل جهاد کشاورزی شمال استان در محل استانداری کرمان با موضوعیت توسعه سرمایه گذاری و توسعه بیمه اجتماعی در استان برگزار گردید.
محمدرضا پور ابراهیمی در این نشست بیان داشت :این صندوق می تواند از منابع خود برای سرمایه گذاری و رسیدن به منابع پایدار استفاده کند، سرمایه گذاری در استان کرمان از سوی این صندوق به دلیل مجموع منابعی که در اختیار دارد امکان پذیر است.
وی افزود: در بخش توسعه فعالیت های بیمه ای و افزایش ضریب پوشش بیمه ای در استان باید اقدام مهمی صورت گیرد و همه مسئولان در این زمینه کمک های لازم را انجام دهند.
وی خاطر نشان کرد اوایل تیرماه نشستی با حضور استاندار کرمان و مدیر عامل صندوق برای بررسی و اجرایی کردن طرح های پیشنهادی برگزار می شود.
محمد رضا رستمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر نیز در خصوص صندوق ، اهداف و ماموریتهای آن، تفاوت بیمه های عمر وسرمایه گذاری و تعهدات صندوق، بحث حذف حمایت های مستقیم، دریافت بودجه بدون محدودیت و عدم وجود دفترچه درمانی در این صندوق  توضیحاتی ارائه نمود.
رستمی هدف از این سفر را بررسی ایجاد مشارکت و سرمایه گذاری در حوزه های مختلف استان کرمان و بررسی نحوه گسترش پوشش بیمه اجتماعی روستاییان عنوان نمود.
استاندار کرمان  نیز در این نشست گفت: استان کرمان می تواند پایلوت برنامه های سرمایه گذاری و مشارکتی اقتصادی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر انتخاب گردد.
در ادامه علیرضا رزم حسینی با بیان اینکه اقتصاد عشایری لطمه دیده است و روز به روز این روند ادامه دارد گفت:300  هزار عشایر در استان کرمان داریم که باید برای نجات اقتصاد آنها کمک کنیم.
استاندار کرمان ادامه داد: صندوق بیمه اجتماعی عشایر و روستاییان کشور می تواند با ایجاد یک شرکت اقتصادی عشایری با سهام داری عشایران و به دنبال آن احداث یک فروشگاه بزرگ عشایری در شهرستان کرمان زنجیره تولید و فروش مستقیم محصولات عشایر را در شهر کرمان راه بیاندازد و اقتصاد عشایری را با این مکانیزم رونق ببخشد.
استاندار کرمان افزود: استان در حوزه کشاورزی به سمت رونق صنایع گلخانه ای و به نوعی مشارکت با کشاورزان در حرکت است که به اهداف این صندوق نزدیک می باشد.
در پایان این نشست  بین استاندار کرمان و مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر تفاهم نامه ای با موضوعیت توسعه بیمه اجتماعی به امضا رسید که یکی از بندهای آن مشارکت در سرمایه گذاری است.  
در پایان فرصت یک ماهه جهت ارائه تحقیق و بررسی و انتخاب طرح  در خصوص سرمایه گذاری و برگزاری جلسه با میزبانی صندوق اوایل تیرماه در تهران مطرح گردید.

آخرین بروز رسانی در شنبه, 09 خرداد 1394 ساعت 05:17
 

جستجو

ملاقات حضوری با مدیر کل

ملاقات حضوری با مدیر کل روزهای دوشنبه هر هفته در وقت اداری امکانپذیر می باشد

نکته ها

عشایر ذخایر انقلابند.امام خمینی (ره)
آیا می دانید؟ بيمه دام، عشاير را از خطرات زير آسوده خاطر می كند
تلف شدن دام در اثر خشكسالی، حمله وحوش، سيل و تگرگ، سرما و يخ زدگی، صاعقه وزلزله
حوادث حمل و نقل و تصادفات جاده ای زمان كوچ، آتش سوزی غير عمدی، مارگزيدگی و هارگزيدگی، پرت شدن دام از كوه

بخشنامه های بیمه اجتماعی

خدمات الکترونیکی


سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان

سامانه اینترنتی کاریابی آنلاین

سامانه پاسخگویی اینترنتی مسئولین

رزرو اینترنتی هتل

خرید اینترنتی بلیت اتوبوس

خرید اینترنتی بلیت قطار

پرداخت الکترونیکی قبوض

رهگیری مرسولات پستی

پرداخت الکترونیکی قبوض جریمه

خرید و فروش اینترنتی خودرو

نظر سنجی

نظر شما در مورد عملکرد اداره کل امور عشایر استان کرمان