منوی اصلی

سایتهای مهم

 

سایت های مرتبط

اوقات شرعیتقویم فارسی

 
جمعه
1399
اسفند
15
 

حاضرین در سایت

ما 43 مهمان آنلاین داریم
سال 94تمهیدات خوبی برای عشایر اندیشیده شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
شنبه, 01 اسفند 1394 ساعت 04:37

رئیس سازمان امور عشایر گفت: در سال 94 تمهیدات خوبی برای عشایر اندیشیده شد که با اجرای آن‌ شاهد برخورداری از برخی تسهیلات در نظر گرفته‌ شده خواهیم بود...

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، کرمعلی قندالی در گفتگو با خبرگزاری تسنیم در آبادان با بیان اینکه دولت اخیراً برنامه‌ای برای تأمین خسارت ناشی از خشک‌سالی داشت، عنوان کرد: مصوبات آن تأیید شده است و امیدواریم با تخصیص اعتبار این طرح که مبلغ 80میلیارد تومان است بتوانیم کمکی به تأمین آب و علوفه موردنیاز دام های عشایر کرده باشیم.

 

وی با اشاره به اینکه 100 میلیارد تومان از محل هدفمندی یارانه‌ها برای عشایر در نظر گرفته‌شده است، بیان کرد: در عرصه فرهنگی نیز طرح ویژه فرهنگی مذهبی در نظر گرفته‌ شده است که این طرح با دبیری سازمان امور عشایر کشور تهیه‌شده و در اسفندماه مصوب می‌شود.

 

قندالی اظهار کرد: طرح ویژه ارتقاء دانش، مهارت و سواد در جامعه عشایری نیز جزء طرح‌های دولت است که با تصویب آن شاهد وقوع اقدامات مناسب در راستای ارتقاء علمی در بین عشایر خواهیم بود.

 

رئیس سازمان امور عشایر کشور اعلام کرد: در زمینهٔ بیمه دام و بیمه عشایر نیز اقداماتی انجام‌شده است اما همچنان تا رسیدن به هدف اصلی راه زیادی در پیش داریم اما در همین راستا پیشرفت‌هایی در حال رخ دادن است.

 

وی با اشاره به توزیع کپسول گاز بین خانوارهای عشایری، اظهار داشت: سالانه به ازای هر خانوار عشایری 30 کپسول گاز توزیع می‌شود که این کار هم کمکی به عشایر و هم کمک به محیط‌زیست برای جلوگیری از بوته کنی و حفظ آن است.

قندالی با اشاره به طرح زنجیره تولید گوشت قرمز در مناطق عشایری بیان کرد: بر این اساس در سال جدید ۱۴۰ میلیارد تومان اعتبار با سود ۱۵ درصد در مناطق برخوردار و ۱۱ درصد در مناطق کم برخوردار در غالب تولید گوشت توزیع می‌شود.

 

رئیس سازمان امور عشایر گفت: این اقدام علاوه بر اینکه افزایش بهره‌وری در تولید گوشت به میزان 25 تا 30 هزار تن در کشور را به همراه دارد، درآمد عشایر را بین 3 تا 4 میلیون تومان افزایش می‌دهد

 

جستجو

ملاقات حضوری با مدیر کل

ملاقات حضوری با مدیر کل روزهای دوشنبه هر هفته در وقت اداری امکانپذیر می باشد

نکته ها

عشایر ذخایر انقلابند.امام خمینی (ره)
آیا می دانید؟ بيمه دام، عشاير را از خطرات زير آسوده خاطر می كند
تلف شدن دام در اثر خشكسالی، حمله وحوش، سيل و تگرگ، سرما و يخ زدگی، صاعقه وزلزله
حوادث حمل و نقل و تصادفات جاده ای زمان كوچ، آتش سوزی غير عمدی، مارگزيدگی و هارگزيدگی، پرت شدن دام از كوه

بخشنامه های بیمه اجتماعی

خدمات الکترونیکی


سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان

سامانه اینترنتی کاریابی آنلاین

سامانه پاسخگویی اینترنتی مسئولین

رزرو اینترنتی هتل

خرید اینترنتی بلیت اتوبوس

خرید اینترنتی بلیت قطار

پرداخت الکترونیکی قبوض

رهگیری مرسولات پستی

پرداخت الکترونیکی قبوض جریمه

خرید و فروش اینترنتی خودرو

نظر سنجی

نظر شما در مورد عملکرد اداره کل امور عشایر استان کرمان