معرفی افزونه ارسال ایمیل WP Mail SMTP by WPForms

آیا برای ارسال ایمیل از طریق وردپرس مشکل دارید؟

بیش از 2 میلیون وب سایت برای ارسال مطمئن ایمیل های خود از WP Mail SMTP استفاده می کنند.

هدف ما آسان و قابل اعتماد بودن ارسال و تحویل ایمیل است. ما می خواهیم اطمینان کنیم که ایمیل های شما به صندوق ورودی می رسند.

افزونه WP Mail SMTP مشکلات ارسال و تحویل پذیری ایمیل شما را رفع می کند و با پیکربندی مجدد وردپرس، استفاده از ارائه دهنده  SMTP برای ارسال ایمیل را مناسب می کند.

از همه مهم تر نصب آسان و مستندات کامل شما را در روند کار و استفاده از افزونه به خوبی راهنمایی می کند.

SMTP چیست؟

SMTP (پروتکل انتقال ایمیل ساده) یک استاندارد صنعتی برای ارسال ایمیل است. پیکربندی مناسب SMTP با استفاده از احراز هویت به افزایش قابلیت تحویل ایمیل کمک می کند.

معروف ترین سرویس های ایمیل دنیا مانند آفیس 365، یاهو، جیمیل، Zoho به صورت مداوم درحال مبارزه با ایمیل های اسپم هستند. یکی از مواردی که این سرویس ها در تشخیص اسپم ها به آن توجه می کنند، مکانی است که ایمیل ادعا می کند از آنجا نشت گرفته ست.

اگر احراز هویت مناسب وجود نداشته باشد، ایمیل ها یا در پوشه SPAM قرار می گیرند و یا در بدترین حالت، به هیچ وجه تحویل داده نمی شوند.

این یک مشکل برای بسیاری از سایت های وردپرس است زیرا به طور پیش فرض، وردپرس از تابع ارسال ایمیل PHP برای ارسال ایمیل های تولید شده توسط وردپرس و یا هر پلاگین فرم تماس مانند WPFORM استفاده می کند.

مشکل اصلی این است که اکثر شرکت های میزبانی سرور های خود را برای ارسال ایمیل با PHP به درستی پیکربندی نکرده اند. وجود این دو مشکل باعث می شود که ایمیل های شما به مقصد تحویل داده نشوند.

WP Mail SMTP چگونه کار می کند؟

افزونه  WP Mail SMTP با بهبود و تغییر نحوه ارسال ایمیل سایت های وردپرسی، به راحتی مشکلات ارسال ایمیل را برطرف میکند. ما تابع ()wp_mail را مجددا پیکربندی میکنیم تا از اعتبار میزبان SMTP مناسب استفاده کنیم و یا از یک ارائه دهنده ایمیل SMTP داخلی استفاده می کنیم.

هنگام استفاده از یکی از ادغام های ارائه دهنده ایمیل SMTP داخلی (توصیه می شود) ایمیل ها با استفاده از API مستقیم ارائه دهنده ارسال می شوند. این به این معنی است که اگر هاست و میزبان وب سایت شما درگاه هایSMTP را مسدود کند، ایمبل های شما با موفقیت ارسال می شوند. این افزونه به شما کمک می کند تا تمامی مشکلات عدم ارسال ایمیل در وردپرس را برطرف کنید.

افزونه WP Mail SMTP شامل موارد مختلفی از تنظیمات راه اندازی SMTP است :

 1. SMTP.com (توصیه می شود)
 2. Sendinblue SMTP (توصیه می شود)
 3. Mailgun SMTP
 4. SendGrid SMTP
 5. Gmail SMTP
 6. Microsoft SMTP (Outlook.com و Office 365) [نرم افزار]
 7. Amazon SES SMTP [Pro]
 8. Zoho Mail SMTP [طرفدار]
 9. سایر SMTP های دیگر

برای اکثر گزینه ها می توانید از “نام” و “آدرس ایمیل” برای ایمیل های خروجی استفاده کنید.

به جای اینکه کاربران از پلاگین ها و سایت های مختلف برای ارائه دهندگان SMTP استفاده کنند، ما تصمیم گرفتیم همه آنها را یکجا جمع کنیم .همین امر باعث شد افزونه WP Mail SMTP بهترین راه حل برای استفاده از SMTP در وردپرس باشد.

سرویس SMTP.com

SMTP.com یک سرویس ایمیل تجاری توصیه شده است، با بیش از 22 سال تخصص در زمینه ارسال ایمیل SMTP.com تقریبا از زمان اختراع ایمیل در دسترس بوده است. آنها در بین ارائه دهندگان اینترنت یکی از معتبرترین ها هستند.

این سرویس به شما این امکان را می دهد که در عرض چند دقیقه ایمیل ارسال کنید. در سرویس SMTP.com شما می توانید در 30 روز اول عضویت 50 هزار ایمیل را به صورت رایگان ارسال کنید.

 سرویس SENDINBLUE SMTP

این سرویس به بیش از80 هزار شرکت در سراسر جهان خدمات ارائه می کند، ور در هر روز 30 میلیون ایمیل ارسال می کند.

کارشناسان تحویل ایمیل آنها به طور مداوم در حال کار هستند تا قابلیت اطمینان و سرعت زیر ساخت SMTP خود را بهینه کنند. این سرویس روزانه 300 میلیون ایمیل رایگان به کاربران ارائه می دهد.

سرویس Mailgun SMTP

از ارائه دهنده های محبوب خدمات SMTP هستند که به شما این امکان را می دهند مقادیر زیادی ایمیل ارسال کنید. این سرویس ارسال 5 هزار ایمیل رایگان در هر ماه به مدت 3 ماه به کاربران خود می دهد.

افزونه WP Mail SMTP همگام سازی باMailGun را ارائه می کند و تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که حساب MailGun خود را متصل کنید و قابلیت تحویل ایمیل خود را بهبود بخشید.

سرویس SENDGRID SMTP

SendGrid یک طرح SMTP رایگان دارد که می توانید برای ارسال حداکثر 100 ایمیل در روز از آن استفاده کنید. با یکپارچه سازی SendGrid SMTP  می توانید به راحتی و با اطمینان در سایت وردپرس خود از این سرویس استفاده کنید.

سرویس GMAIL SMTP

اغلب وبلاگ نویسان و صاحبان مشاغل کوچک نمی خواهند از خدمات SMTP شخص ثالث استفاده کنند. خوب شما می توانید از حساب Gmail یا G Suite خود برای ایمیل های SMTP استفاده کنید.

با این کار می توانید از آدرس ایمیل حرفه ای خود استفاده کرده و قابلیت تحویل ایمیل را بهبود ببخشید.

برخلاف سایر افزونه های Gmail SMTP ، گزینه Gmail SMTP این افزونه برای تأیید اعتبار حساب Google شما از OAuth استفاده می کند و اطلاعات ورود شما را 100٪ ایمن نگه می دارد.

سرویس MICROSOFT SMTP (OUTLOOK.COM و OFFICE 365)

بسیاری از مشاغل از Outlook.com یا Office 365 برای ارسال و دریافت ایمیل خود استفاده می کنند. برای آن دسته از کاربران ، پست الکترونیکی مایکروسافت می تواند یک گزینه عالی باشد. این یکپارچه سازی به شما امکان می دهد تا از حساب موجود Outlook.com یا Office 365 خود برای ارسال مطمئن ایمیل های خود استفاده کنید.

سرویس AMAZON SES SMTP

کاربران پیشرفته یا فنی می توانند قدرت Amazon AWS (خدمات وب آمازون) را با ایمیل SES آمازون مهار کنند. با استفاده از این ادغام می توانید حجم بالایی از ایمیل را با نرخ بسیار مناسب ارسال کنید.

سرویس ZOHO MAIL SMTP

ایمیل ها را با استفاده از حساب شخصی یا تجاری Zoho Mail خود ارسال کنید ، همه اینها در حالی است که اطلاعات ورود به سیستم ایمن است.

سایر SMTP ها

افزونه WP Mail SMTP همچنین با همه سرویس های اصلی ایمیل مانند Gmail ، Yahoo ، Outlook ، Microsoft Live و هر سرویس ارسال ایمیل دیگری که SMTP ارائه می دهد کار می کند.

می توانید گزینه های زیر را تنظیم کنید:

 • یک میزبان SMTP را مشخص کنید.
 • یک پورت SMTP مشخص کنید.
 • رمزگذاری SSL / TLS را انتخاب کنید.
 • استفاده از تأیید اعتبار SMTP را انتخاب کنید یا خیر.
 • نام کاربری و رمز عبور SMTP را مشخص کنید.

WP MAIL SMTP PRO

علاوه بر ادغام بومی مایکروسافت ، Amazon SES و Zoho Mail ، WP Mail SMTP Pro دسترسی به بسیاری از ویژگی ها و خدمات قدرتمند دیگر را فراهم می کند.

ورود به سیستم ایمیل

ورود به سیستم ایمیل به شما امکان می دهد تمام ایمیل های ارسالی از سایت خود را مشاهده کنید. گزارش  ایمیل های ذخیره شده و سوابق شما ، حسابرسی ایمیل های خروجی و اشکال زدایی ، برای توسعه وب سایت مفید هستند.

ایمیل ها و اعلان های وردپرس را مدیریت کنید

ویژگی Manage Notification به شما امکان کنترل کامل اعلان ایمیل های ارسال شده توسط وردپرس را می دهد. این بدان معنی است که می توانید اعلانات مختلف ایمیل های وردپرس را غیرفعال کنید. آیا نمی خواهید هنگام عضویت کاربران جدید ایمیل دریافت کنید؟ مشکلی نیست ، آن را خاموش کنید.

تنظیمات وردپرس شبکه

برای کاربرانی که از شبکه چند سایته استفاده می کنند ، تنظیمات شبکه ما مکانی متمرکز را در اختیار شما قرار می دهند تا تنظیمات SMTP را به راحتی برای همه سایت ها پیکربندی کنید و در وقتتان صرفه جویی کنید

امنیت

تیم WP Mail SMTP امنیت را بسیار جدی می گیرند. این افزونه نه تنها از بهترین روشهای امنیتی پیروی می کند ، بلکه گزینه های مختلفی برای اطمینان از امنیت سایت شما در دسترس داریم.

امیدواریم که افزونه WP Mail SMTP برای شما مفید باشد!