علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اعضای جدید هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را منصوب کرد…

 

 

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، با حکم علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و  بنا به پیشنهاد هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و صندوق‌های تابعه و به استناد بند «ج» قانون اصلاح ماده «۱۱۳» قانون مدیریت خدمات کشور و بند «ب» ماده «۱۷» قانون نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی، محمد طالبی، رسول سعدی و صمد الله فیروزی به عنوان اعضای جدید هیات مدیره صندوق منصوب و معرفی شدند. 

 

در حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خطاب به اعضای جدید هیات مدیره آمده است:

قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران برحقوق مردم و به تبع آن بر تامین اجتماعی تکیه دارد. از آنجایی که قشر شریف روستائیان و عشایر سرمایه‌های کشور و از عوامل مهم اشتغال، تولید و استقلال اقتصادی نظام جمهوری اسلامی ایران به حساب می‌آیند، تکریم و ارتقای منزلت ایشان تکلیفی سنگین بر دوش همه دستگاه‌ها و نهاد‌ها بالاخص صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر است.  توجه ویژه به سیاست‌ها و تدابیر دولت تدبیر و امید، و تحقق برنامه‌های ارائه شده اینجانب به مجلس شورای اسلامی در حوزه رفاه اجتماعی علی الخصوص حمایت ویژه از اقشار کم درآمد و حمایت از تولید و عملیاتی ساختن آن‌ها از اولویت‌های وظایف جنابعالی است.

دیدگاهتان را بنویسید