به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان کرمان در تاریخ 99/3/19 جلسه ای با حضور مسئول بسیج عشایری سپاه ثارالله،مسئول قرارگاه پیشرفت و ابادانی سپاه ثارالله و مدیرکل امور عشایری شمال استان و معاون اداره اموزش پرورش عشایری در محل اداره کل امور عشایری شمال استان جهت بررسی مسائل و مشکلات مناطق عشایری برگزار گردید.
در این جلسه جناب سرهنگ محمدی با بیان اینکه دهستان های معین قرارگاه پیشرفت و ابادانی از مناطق عشایری هستند باید تعامل و هم افزایی بین بسیج عشایری با اداره کل امور عشایری و اموزش پرورش عشایری جهت رفع مشکلات عشایر و ارائه خدمات به این مناطق بیشتر شود.

همچنین نیز در این جلسه جناب سرهنگ سلطانی گزارشی از فعالیت های قرارگاه پیشرفت و ابادانی ، انجام پروژه های زیرساختی ،راه اندازی کارگاه های تولیدی ،خدمات بهداشتی درمانی ارائه نمودند.

آقای منصوری نیز  باتوجه به شیوع بیماری کرونا به مشکلاتی از جمله عدم پوشش شبکه اینترنت در مناطق عشایری جهتآموزش آن لاین دانش آموزان و کمبود وسایل بهداشتی و مواد ضدعفونی در مناطق عشایری اشاره کرد.
در این جلسه مهندس نیکزادی از خدمات سپاه در خصوص سیل های اخیر، کوچ مکانیزه عشایر، خدمات زیرساختی و عمرانی که در راستای یادواره شهدای عشایر صورت گرفت تشکر و قدردانی نمود. در پایان نیز مقرر گردید که این جلسات هم افرایی جهت خدمت رسانی به عشایر بصورت مداوم برگزار گردد.

دیدگاهتان را بنویسید