◀️به مناسبت هفته دولت امروز هفتم شهریورباحضور مدیر کل امورعشایراستان،فرماندار,مسئول بسیج عشایری استان,امام جمعه,فرمانده سپاه,روسای ادارات عشایری ریگان و‌بم و جمعی از روسای ادارات شهرستان و عشایر منطقه افتتاح طرح های آبرسانی و برق رسانی برگزار گردید.
⬅️مدیرکل امورعشایر استان با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی گفت: هفته دولت فرصت مناسبی برای تبیین خدمات نظام اسلامی به آحاد مردم است و بهترین فرصت برای تبیین گفتمان و بیان دستاوردها و خدمات نظام اسلامی است.
⬅️نیکزادی در مراسم افتتاح پروژه تامین آب شرب منطقه عشایری دهنه عباسعلی ریگان گفت: برای اجرای این پروژه در فاز اول ۸۰ متر حفرچاه؛خرید و‌نصب لوله جدار,تجهیزچاه با لوله آبدهی ۳اینچ,پمپ ۳۰ اسب,اجرای خط برق بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال هزینه گردید که با افتتاح این پروژه ۴۰خانوار عشایری از نعمت آب شرب سالم برخوردار خواهند شد همچنین برای تکمیل فاز دوم احداث مخزن ذخیره آب ۶۰مترمکعبی و‌اجرای شبکه داخلی تامین اعتبار شده و در حال اجرا میباشد.
⬅️دیگر طرح که افتتاح گردید طرح پنل‌ های خورشیدی قابل حمل در منطقه عشایری دره پهن بود
⬅️مدیرکل امورعشایراستان گفت: با همکاری مدیریت توزیع برق این شهرستان ۲۰ پنل خورشیدی بین عشایر کوچ رو شهرستان های ریگان و‌گنبکی به ارزش دومیلیارد و ششصدمیلیون ریال توزیع شد.
⬅️مدیریت توزیع برق شهرستان ریگان نیز در این راستا افزود: این پنل ها قابلیت فرآوری ۱۰۰ وات برق را دارند و می توانند روشنایی حداقل چهار لامپ کم مصرف۱۰وات، شارژ چراغ قوه و گوشی همراه را تامین کنند.
⬅️نیکزادی مدیرکل امورعشایراستان تاکید کرد همکاری سایر دستگاههای دولتی مطابق آیین نامه ساماندهی در مناطق عشایری لازم است.

دیدگاهتان را بنویسید