منوی اصلی

سایتهای مهم

 

سایت های مرتبط

اوقات شرعیتقویم فارسی

 
دوشنبه
1399
اسفند
18
 

حاضرین در سایت

ما 32 مهمان آنلاین داریم
لزوم ضرورت تامین علوفه و آب شرب در مناطق بحرانی استان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومي   
شنبه, 05 خرداد 1397 ساعت 03:09

تاکید معاون استاندارکرمان:

لزوم ضرورت تامین علوفه و آب شرب در مناطق بحرانی استان

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان بر لزوم ضرورت تامین علوفه و آب شرب در مناطق بحرانی استان تاکید کرد و گفت: به فرمانداری ها توصیه می شود بخشی از اعتبارات در اختیار را صرف آبرسانی سیار به مناطق آسیب دیده عشایری کنند...

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان بر لزوم ضرورت تامین علوفه و آب شرب در مناطق بحرانی استان تاکید کرد و گفت: به فرمانداری ها توصیه می شود بخشی از اعتبارات در اختیار را صرف آبرسانی سیار به مناطق آسیب دیده عشایری کنند.
به گزارش دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان، محمدجواد فدائی صبح پنجشنبه در جلسه کارگروه اقتصادی عشایری استان با اشاره به وسعت خشکسالی در استان و تاثیر آن بر زندگی عشایر استان، بر ضرورت تامین علوفه و آب شرب در مناطق بحرانی استان تاکید کرد.
وی با تاکید بر لزوم تامین اعتبار برای آبرسانی سیار به مناطق بحرانی استان، خاطرنشان کرد: مسئولین اداره کل عشایری استان با مراجعه به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، لیست تهیه شده از نیازها را به تفکیک شهرستانی ارائه دهند تا اعتبارات مورد نظر، در اعتبارات استانی لحاظ شده و یا از محل اعتبارات بحران تامین گردد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان یادآورشد: با توجه به اینکه در قانون برنامه ششم اعتبارات حاصل از مالیات ارزش افزوده در اختیار فرمانداری ها برای استفاده در مناطق عشایری قید خاصی ندارد، به فرمانداری ها توصیه می شود بخشی از این اعتبارات را صرف آبرسانی سیار به مناطق آسیب دیده عشایری کنند.
فدائی با تاکید بر پیگیری و مکاتبه دفتر هماهنگی اقتصادی استانداری با وزیر کشاورزی مبنی بر تامین علوفه یارانه ای به عشایر استان، تصریح کرد: دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری پیگیری نماید تا بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به عنوان معین اقتصادی شهرستان قلعه گنج در آبرسانی سیار به مناطق آسیب دیده مشارکت و کمک نماید.
وی از برگزاری جلسه ای طی دو هفته آینده با موضوع حمایت از شرکت های تعاونی عشایری استان خبر داد و گفت: در این جلسه بررسی و تصویب خواهد شد که حمایت از شرکت های تعاونی عشایری به نحوی صورت پذیرد که شرکت های مزبور بتوانند نهاده ها و نیازهای عشایر را تامین و در اختیار آنها قرار دهند و هزینه های مربوطه را از محل فروش دام عشایر به این شرکت ها در زمان مناسب مستهلک نمایند.منبع( معاونت هماهنگی وامور اقتصادی استانداری کرمان)


آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 09 خرداد 1397 ساعت 03:29
 

جستجو

ملاقات حضوری با مدیر کل

ملاقات حضوری با مدیر کل روزهای دوشنبه هر هفته در وقت اداری امکانپذیر می باشد

نکته ها

عشایر ذخایر انقلابند.امام خمینی (ره)
آیا می دانید؟ بيمه دام، عشاير را از خطرات زير آسوده خاطر می كند
تلف شدن دام در اثر خشكسالی، حمله وحوش، سيل و تگرگ، سرما و يخ زدگی، صاعقه وزلزله
حوادث حمل و نقل و تصادفات جاده ای زمان كوچ، آتش سوزی غير عمدی، مارگزيدگی و هارگزيدگی، پرت شدن دام از كوه

بخشنامه های بیمه اجتماعی

خدمات الکترونیکی


سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان

سامانه اینترنتی کاریابی آنلاین

سامانه پاسخگویی اینترنتی مسئولین

رزرو اینترنتی هتل

خرید اینترنتی بلیت اتوبوس

خرید اینترنتی بلیت قطار

پرداخت الکترونیکی قبوض

رهگیری مرسولات پستی

پرداخت الکترونیکی قبوض جریمه

خرید و فروش اینترنتی خودرو

نظر سنجی

نظر شما در مورد عملکرد اداره کل امور عشایر استان کرمان